"Biomir"

Nazwa firmy"Biomir"
MiejscowośćLublin, powiat Lublin, woj. Lubelskie
UlicaDiamentowa 4 lok. 102
Kod pocztowy20-447
Numer telefonu81 441 85 55
Adres strony WWWBiomir.pl
KategorieChemia gospodarcza
Opis firmyJesteśmy oficjalnym dystrybutorem ekologicznych środków czyszczących producentów marki Eco Ph oraz Chrisal. Oferujemy produkty najnowszej i sprawdzonej generacji, np. enzymatyczne środki myjące na bazie wody, czy odtłuszczacze z najwyższą wydajnością. Koncentrujemy się na rozwoju sprzedaży marki Eco Ph oraz Chrisal w oparciu o najnowocześniejszą biotechnologię skuteczną na zanieczyszczenia i całkowicie bezpieczną dla człowieka i środowiska naturalnego.
Słowa kluczoweCzyszczenie linii produkcyjnych, Czyszczenie kostki brukowej, Ekologiczne środki czystości, Hurtownia środków czystości, Hurtownia chemii gospodarczej, Odtłuszczacz, Odkamieniacz, Płyn do zmywarki, Chrisal polska, Eco-ph
Informacje o wizytówcenumer ID: 19946; rejestracja: 13/04/2015; liczba odsłon: 95

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - "Biomir". Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest pięć minus cztery*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!