Nazwa firmyBiuro Rachunkowe Prestige Group Lublin
MiejscowośćLublin, powiat Lublin, woj. Lubelskie
UlicaCeramiczna 1/107
Kod pocztowy20-150
Numer telefonu537889536
Adres strony WWWFinanseprestige.pl
Profil na FacebookuFacebook.com
KategorieBiura rachunkowe
Klasyfikacja PKD69.20.Z - Działalność rachunkowo-księgowa; Doradztwo podatkowe
Opis firmy

Biuro Rachunkowe Prestige Group Sp. z o.o., jesteśmy przedsiębiorstwem usługowym.

Od 2015 pomagamy  przedsiębiorcom w zakresie finanse - rachunkowość. Obecnie nasza główna siedziba mieści się w Lublinie. Miło nam poinformować naszych obecnych i przyszłych klientów , o możliwości korzystania z naszych usług księgowych, również na terenie Warszawy i okolic.

Kadra Biura Rachunkowego Prestige Group,  dbająca o dobro naszych przedsiębiorców to, specjaliści w dziedzinie rachunkowości, z certyfikatem MF. Zespół pracowników biura , zaangażowany w świadczenie usług księgowych wyróżnia profesjonalizm, rozwaga w podejmowaniu decyzji oraz dynamizm  w działaniu. Staramy się jak najlepiej służyć naszym klientom, rozumiemy że, korzyść przedsiębiorcy, to po części i nasz sukces.

Z usług biura rachunkowego mogą skorzystać firmy zorganizowane zarówno w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych , spółek handlowych.

Jesteśmy świadomi , że przedsiębiorstwa mogą być tożsame co do zakresu PKD. ale pomysł realizowanego biznesu zazwyczaj jest bardzo indywidualny. Dlatego propozycje ofertowe i zakres usług staramy się, dopasować do potrzeb naszych klientów.

Zainteresowanym Przedsiębiorcom oferujemy Usługi Księgowe , w zakresie.

Pełnej księgowości - księgi handlowe.

Podatkowa księga przychodów i rozchodów.

Rozliczenia w formie ryczałtu ewidencjonowanego.

Kadry i płace.

Zapewniamy bezpłatną wycenę usług księgowych.

Udostępniamy opłacalny , program poleceń partnerskich dla każdego.

 

Jako przedsiębiorcy szanujemy czas naszych klientów, dlatego aby , skrócić przygotowanie dla Państwa oferty do minimum, sporządziliśmy  krótką ankietę przed ofertową , jej wypełnienie Państwu nie zajmie pięciu minut, a nam pozwoli przygotować się do rozmowy.

Link do ankiety przed ofertowej na stronie internetowej finanseprestige.


Z wyrazami szacunku zespół Biura Rachunkowego Prestige Group Lublin

20-150 Lublin ceramiczna 1

tel. 537-889-536

Słowa kluczoweBiuro rachunkowe, Lublin, Warszawa, Księgowość, Księgowy, Rozliczenia podatkowe, Pit, Cit, Wat, Pefron, Jednoosobowa działalność gospodarcza, Księga handlowa, Biuro rachunkowe lublin
Informacje o wizytówcenumer ID: 1974098; rejestracja: 27/04/2017; liczba odsłon: 61

Czytaj opinię (1)

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Biuro Rachunkowe Prestige Group Lublin. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest sześć minus jeden*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!