Nazwa firmyCarrefour Express
MiejscowośćLublin, powiat Lublin, woj. Lubelskie
UlicaGliniana 2
Kod pocztowy20-616
Adres strony WWWCarrefour.pl
KategorieSupermarkety i hipermarkety
Słowa kluczoweHipermarket, Supermarket, Carrefour express, Champion, Globi, Sklep, Sklepy, Centrum handlowe, Nowości, Promocja, Promocje, Ułatwiamy życie, Zakupy
Informacje o wizytówcenumer ID: 351139; rejestracja: 29/05/2015; liczba odsłon: 89

Czytaj opinię (1)

  • Opinia negatywna02/06/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Nie polecam tego sklepu. Obojętnie pod jaką nazwą jest - Globi, czy Carefour Express to to samo dno. Pomijając temat, że jest zaj**iście drogo, nie ma nic bardziej wkurzającego od tego, że przy kasie jest jeszcze drożej. Ostrzegam tam kupujących, że zanim wyjdziesz ze sklepu, to sprawdź rachunek. Byłem tam może z 10 x po małe zakupy. Zawsze wydawało mi się, że zapłaciłem za dużo. zawsze cena przy kasie jakiegoś produktu jest większa niż deklarowana na sklepie. Ogólnie nie dość że drogo, to dosłownie - ciulają przy kasie. Coca-Cola na sklepie dupna promocja 2l za 4, 49, a przy kasie 5, 99zł. Mówię, że tam cena jest inna, a sprzedawca że to stara cena i czy biorę czy wycofać. Porażka i dno totalne! Nie dziwne, że co chwila zmienia się logo, a w sklepie pusto, tylko parę śmierdzących żuli po piwo.
    Były Klient

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Carrefour Express. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dwa plus cztery*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!