Nazwa firmy"Eko Format" Robert Bogudziński
MiejscowośćLublin, powiat Lublin, woj. Lubelskie
UlicaFabryczna 2
Kod pocztowy20-301
Numer telefonu601 271 474
Adres strony WWWFotograf.lublin.pl
KategorieDrukarnie i poligrafia
Słowa kluczoweAgencje fotograficzne, Cyfrowe zdjęcia, Duże formaty zdjęć, Foto usługi, Fotograf, Fotografia, Fotografia analogowa, Fotografia artystyczna, Fotografia cyfrowa, Fotografia czarno-biała, Fotografia katalogowa
Informacje o wizytówcenumer ID: 634265; rejestracja: 11/11/2015; liczba odsłon: 128

Czytaj opinię (7)

 • Opinia pozytywna18/10/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Wydaje mi się, ze w Lublinie trudno by było znaleźć lepszych fachowców od poligrafii, którzy nie tylko drukują, ale potrafią zająć się też odpowiednim retuszem zdjęć i grafik. Ja w każdym razie ze swoich zamówień jestem bardzo zadowolony i w związku z tym wystawiam im opinię pozytywną.
  Maciej P

 • Opinia pozytywna16/09/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Dałem do tej firmy kilka zdjęć ze ślubi i chrzcin i poprosiłem o zrobienie wyduku w dużym formacie, które potem poszły pod antyramy. Z jakości ich pracy jestem bardzo zadowolony zwłaszcza, że usługa była dosyć nie droga i w terminie. Osobiście polecam!
  Filip

 • Opinia pozytywna07/08/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Zamawiałem w tej firmie pewną ilość okładek bibliotecznych z logo i z miejscem na dodatkowe dane do zbiorów cyfrowych. Wszystko dokładnie przycięte, farba się nie rozmazuje, a cena była bardzo przystępna. Teraz zbiory są dobrze oznakowane i dobrze ewidencjonowane. Firmę Ekoformat polecam!
  Franek

 • Opinia pozytywna27/07/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Nasze biuro księgowe od dłuższego czasu współpracuje z tą firmą, bo świetnie się wywiązują ze swoich zleceń, a ceny są konkurencyjne. Nie mieliśmy nawet najmniejszego zgrzytu ze współpracy, a firma zna się na swojej branży. Polecam!
  Bożena Dąbrowska

 • Opinia pozytywna19/06/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Dobra reklama to dźwignia handlu i w związku z tym ta firma wykonuje dobrej jakości ulotki wielko i mało formatowe dla sieci sklepików spożywczych. Zawsze dotrzymują terminów i są bezbłędni. Godni polecenia!
  Malwina

 • Opinia pozytywna30/05/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  Polecam! Świetna firma, znakomita jakość i wykonanie wizytówek.
  Karolina

 • Opinia pozytywna13/01/2016Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

  To bardzo dobrzy fachowcy, którzy znają się na tym co robią. Firma godna Polecenia.
  Ignacy

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - "Eko Format" Robert Bogudziński. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest siedem minus dwa*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!