Sławomir Wybranowski

Nazwa firmySławomir Wybranowski
MiejscowośćLublin, powiat Lublin, woj. Lubelskie
UlicaSkierki 3/55
Kod pocztowy20-601
Numer telefonu501 386 146
Adres strony WWWWybranowski.lublin.pl
KategorieSprzęt sportowy i turystyczny
Opis firmyNazywam się Sławomir Wybranowski. Pochodzę z Lublina. Od wielu lat interesuję się łucznictwem tradycyjnym jego historią i praktyką. Od szeregu lat biorę udział w imprezach łuczniczych i turniejach rycerskich. Od pięciu lat produkuję łuki, strzały i osprzęt łuczniczy. Staram się aby wytwarzane prze zemnie łuki i strzały jak najwierniej przypominały te jakie wykonywano przed wiekami, a swymi osiągami dorównywały współczesnym. Na swoich stronach prezentuję drobną część swojego dorobku.
Słowa kluczoweŁuki, Strzały, Produkcja łuków, Produkcja strzał, Łuk refleksyjny, Łuk cisowy, Łuk prosty, Łuk laminowany, Strzała bambusowa, Strzała drewniana, Osprzęt łuczniczy, Luki tradycyjne, Strzały tradycyjne, Łucznictwo lublin, Łuki i strzały lublin, Łuki i strzały, Luk
Informacje o wizytówcenumer ID: 6085; rejestracja: 13/04/2015; liczba odsłon: 89

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Sławomir Wybranowski. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest siedem minus sześć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!