Willa Ostoja

Nazwa firmyWilla Ostoja
MiejscowośćLublin, powiat Lublin, woj. Lubelskie
UlicaPowstania Styczniowego 79
Kod pocztowy20-706
Numer telefonu508802805
Adres strony WWWOstoja-noclegi.pl
KategorieNoclegi i kwatery prywatne
Opis firmy

Czasem najmniej oczekiwane podróże okazują się podróżami naszego życia z różnych względów – czasem dowiemy się nieprawdopodobnych historii, które o sto osiemdziesiąt stopni zmieniają nasz pogląd na jakąś sprawę, czasem są to widoki, innym razem niesamowite zabytki, których istnieniu nie mieliśmy pojęcia, a czasem po prostu ludzie, z którymi spędzamy czas. Zawsze jednak trzeba być przygotowanym i mieć zarezerwowane noclegi w Lublinie, żeby móc zacząć odbywać takie podróże. Baza wypadowa to podstawa każdej, nawet najdrobniejszej wycieczki.

Słowa kluczoweNocleg, Noclegi lublin, Pokoje
Informacje o wizytówcenumer ID: 1973417; rejestracja: 23/12/2016; liczba odsłon: 1178

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Willa Ostoja. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest osiem plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!